Rozliczanie delegacji - POMOCY!!

Rozliczanie delegacji - POMOCY!!

Cześć.

Na co zwracać szczególną uwagę, kupując program do tworzenia harmonogramów prac?

esdoen1

Posty: 18

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

Iunae_Milt

Posty: 23

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Black_Riot

Posty: 17

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się doskonale. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Seba123

Posty: 24

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Poza tym program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Agulinek

Posty: 26

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też żąda osoby, jaka będzie nim zarządzała.

usek

Posty: 21