język angielski w żłobku Kraków, poszukuję!

język angielski w żłobku Kraków, poszukuję!

Zastanawiam się nad zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie i nie wiem, kto byłby w stanie mi pomóc? Jest jakaś grupa lektorów, którzy zajmują się takim w pełni fachowym nauczaniem?

michalikkk

Posty: 1

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dziś załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, albowiem można na tym niezwykle sporo zyskać.

Yuri20

Posty: 2

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dzisiaj.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest poprzez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, iż są specjalistami, wobec tego nie boją się nawet niezwykle uciążliwych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

Sylfa

Posty: 29

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Prędko nauczyło się podstawowych słówek, a potem było już tylko lepiej. Według mnie to była niesłychanie dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Sporo na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma kłopotów z angielskim.

Lupusx

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo dużo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

woxxxx45

Posty: 6

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

simeone

Posty: 2

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i naprawdę to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo wiele. Nie ma żadnych kłopotów z wysokimi ocenami w szkole.

Czechu22

Posty: 3

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

090913123

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

Lesny

Posty: 20