Hosting www, jaki dobry ?

Hosting www, jaki dobry ?

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da możliwość tworzenia nielimitowanej ilości baz?

irecki67

Posty: 20

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania ogromnych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

Klakierek56

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, lecz inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Bialy_Wilk

Posty: 21

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, albowiem tworzyłem je w normalnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje żądania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Zlomex

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług wielu firm.

Haze89

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, iż aktualnie co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

apepsi1983

Posty: 21

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do którego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na jakiej znajdowała się ta oferta. Okazało się to niezwykle mylące, bowiem w rzeczywistości hosting stoi na niezwykle wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

Kizami90

Posty: 15

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

grax1

Posty: 14

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj świetną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

22elzo

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i odszukałem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

spioszek

Posty: 15