bhp, proszę o pomoc

bhp, proszę o pomoc

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym bardzo różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

Hunka

Posty: 4

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Nimnerty98

Posty: 4

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Odnajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, jakie przy kopalniach pracują jest niezmiernie mnóstwo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

kryzys

Posty: 11

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

TomekK

Posty: 15

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają bardzo mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

Black_Riot

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

zoferek

Posty: 16

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

agapod17

Posty: 16

 
Na śląsku przykładamy sporo uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezmiernie kosztowny. To, wobec tego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

El2CzupakaBra

Posty: 7